*  Blog Güncelliği Üzerine
0
Yorum
38
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Kayıtlı Üye
*
Şuan Çevrimdışı
Geribildirim Puanı: (0)
212
(Mesajlar)
212
(Konular)
May 2020
(Kayıt Tarihi)
#1
05-10-2020, 01:21 PM
[table][tr][td][Resim: blog_guncelligi_uzerine.jpeg][/td]
[/tr]
[tr][td]Blog Güncelliği Üzerine Düşünceler[/td]
[/tr]
[/table]
 Bloglar sürekli güncel olmalı mıdır ? Yoksa tam tersi mi ? Blogların insanlar üzerinde bırakmış olduğu etkiye bakacak olursak insanların gözünde bloglar sürekli güncellenen yazı dizinlerinden oluşmaktadır. Yazmış olduğunuz yazıların diğer yazılarla olan ilişkilerine, içerik benzerliğine göre ve daha fazlasına dikkat ederek yazılarımızı yazıyoruz. Önceki yazılarımda belirtmiş olduğum üzere paylaşmış olduğumuz yeni yazıların eski yazılarımızı tekrar etmemesi çok önemlidir. Haliyle sizde bir konuda sürekli olarak kendinizi geliştirmek zorunda kalıyorsunuz.
Siz kendinizi geliştirdikçe ise sürekli içerikleriniz artıyor, yeni fikirler elde ediyorsunuz. Bir konu düşünün. Çoğu insan tarafından yüzeysel karşılanabilecek bir konu. Sadece bu konu hakkında düşünmeniz ve bu konu hakkında sürekli blog yazmanız o konu hakkında çok derine inmenize, çok yüzeysel olarak karşılanabilecek konuda diğer insanlara faydalı olacak ayrıntılı bloglar yazmanızı sağlayacaktır.

Ama sürekli yazı yazma şansınız olmayabiliyor. Bloglarınızın aynı güncelliğe sahip olup olmaması hayatımızdaki planların sürekli değişmesi ve birçok sebepten ötürü değişebiliyor. Güncel olmayan bir blog ise yazmış olduğunuz blogun yazım tarihi ile birlikte yayınlanıyorsa okuyucu daha güncel bir blogta aynı konuyu araştırmakla meşgul oluyor. İnsanların bloglarınızın tarihiyle değilde içeriğiyle ilgilenmesi insanlık adına genel bir bilgi,fikir paylaşımı için çok iyi olur. Bir bilgi deposunun sırf yazım tarihi sebebi ile arkaplana atılması o paylaşılan blogların bir süre sonra hiçbir şey ifade etmediğini mi anlatıyor? Bence hayır! İnsanların fikirsel açıdan bakış açılarını değiştirerek önceliğin içerik olması gerektiğini düşünüyorum.

Daha önceden belirttiğim gibi güncel olmayan bir blogun çöp blog olması benim bakış açım içerisinde yoktur. Güncel olmayan ve çoğu güncel blogta bulamayacağınız bilgilerin bulunduğu bir blog sürekli güncel olan ama aynı şeyleri tekrar eden blogtan daha iyidir.


Anahtar Kelimeler

Blog Güncelliği Üzerine, Blog Güncelliği Üzerine indir, Blog Güncelliği Üzerine Videosu, Blog Güncelliği Üzerine online izle, Blog Güncelliği Üzerine Bedava indir, Blog Güncelliği Üzerine Yükle, Blog Güncelliği Üzerine Hakkında, Blog Güncelliği Üzerine nedir, Blog Güncelliği Üzerine Free indir, Blog Güncelliği Üzerine oyunu, Blog Güncelliği Üzerine download


Hızlı Menü:

TÜM GENEL SORUNLAR İÇİN : genel@googlefanforum.com - BAN SORUNLARI İÇİN : ban@googlefanforum.com - REKLAM VERMEK İÇİN : reklam@googlefanforum.com