*  Blog Yazmaya Yeni Başlayanlara Ve Başlayacaklara
0
Yorum
48
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Kayıtlı Üye
*
Şuan Çevrimdışı
Geribildirim Puanı: (0)
200
(Mesajlar)
200
(Konular)
May 2020
(Kayıt Tarihi)
#1
05-09-2020, 02:58 PM
Blog Yazmaya Yeni Başlayanlara Ve Başlayacaklara

1) Ben öğrenemem ben yapamam gibi şeyleri söylememek ilk kuralımız. En önemli şey kendinize güvenmeniz yapabileceğinizi düşünmeniz.

2) Kendinizi iyi bulduğunuz bir konu üzerine blog yazmalısınız. Bence blog konusunda en zor ve karışık olanı birçok konu üzerine yoğunlaşmak, tek bir konu üzerinde olursa çok daha iyi olacağını düşünüyorum.

3) Konu seçimine gelirsek, çoğu kişinin bu konuda kafası karışıyor, hatta konu bulamadığı için blog yazmaktan vazgeçenlerde var. Kısaca şunu söyleyeyim blog yazmak için bir amacınız olması gerekmiyor, blogta içinizden gelenleri yazmanız en doğrusu.

4) İllada bir konu seçip onun üzerine yazacağım diyorsanız, favori bilgisiyar oyununuz, sevdiğiniz bir dizi vb. şeyle olabilir.

5) Konu ne olursa olsun en önemli şey özgün içeriktir. Yani isterseniz bir konu hakkında yüzlerce yazı toplayın hepside çok beğenilmişte olsa kendi yazdığınız, kendi yaptığınız birşeyden daha güzel olamaz.

6)Blogunuzu birilerine bişeyler kanıtlamak için değil, kendi istekleriniz üzerine yazın ve düzenleyin.

7)Bloglardan daha kolay diye adsense için blog yazmaya başlayacaksanız bu işe hiç kalkışmayın derim. Çünkü blog para için yazılmaz.

8) Blogunuzu birnevi tecrübe aracı gibide düşünebilirsiniz. Site açmadan önce tecrübe için ideal özellikle ücretsiz hizmet vermeleri, kullanım kolaylığı ve html'e izin vermesi sizin tecrübe kazanmanıza vesile olacaktır.

9) Eğer bu işte ustalaşmak istiyorsanız yazılarınızı paylaşın, insanlar değerlendirsin olumlu veya olumsuz yorum yapsın unutmayın olumlu yorum sadece sizi mutlu etmeye yararken olumsuz yorum hırslanmanızı ve kendinizi dahada geliştirmenizi sağlar bu yüzden olumsuz yorumları fazla kafaya takmayın ve 6. maddeyi tekrar okuyun.

10) Bloglarla ilgili hiçbir teknik destek almanıza gerek yoktur. İsterseniz açın blogu hertarafını didik didik edin karıştırın, araştırın emin olun bu şekilde bulduklarınız daha kolay olacaktır..


Anahtar Kelimeler

Blog Yazmaya Yeni Başlayanlara Ve Başlayacaklara, Blog Yazmaya Yeni Başlayanlara Ve Başlayacaklara indir, Blog Yazmaya Yeni Başlayanlara Ve Başlayacaklara Videosu, Blog Yazmaya Yeni Başlayanlara Ve Başlayacaklara online izle, Blog Yazmaya Yeni Başlayanlara Ve Başlayacaklara Bedava indir, Blog Yazmaya Yeni Başlayanlara Ve Başlayacaklara Yükle, Blog Yazmaya Yeni Başlayanlara Ve Başlayacaklara Hakkında, Blog Yazmaya Yeni Başlayanlara Ve Başlayacaklara nedir, Blog Yazmaya Yeni Başlayanlara Ve Başlayacaklara Free indir, Blog Yazmaya Yeni Başlayanlara Ve Başlayacaklara oyunu, Blog Yazmaya Yeni Başlayanlara Ve Başlayacaklara download


Hızlı Menü:

TÜM GENEL SORUNLAR İÇİN : genel@googlefanforum.com - BAN SORUNLARI İÇİN : ban@googlefanforum.com - REKLAM VERMEK İÇİN : reklam@googlefanforum.com