*  Kripto Para Sözlüğü
0
Yorum
148
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Kayıtlı Üye
*
Şuan Çevrimdışı
Geribildirim Puanı: (0)
92
(Mesajlar)
92
(Konular)
Mar 2021
(Kayıt Tarihi)
#1
06-09-2021, 10:02 PM
Site Adı: YouBorsa.com - Kripto Para Sözlüğü
Site Konusu: Youborsa.com bir kripto para sözlüğüdür.Kripto para severlerin birbirleriyle etkileşim halinde olduğu interaktif bir sözlük sitesidir.
Site Yazılımı: Sözlük

2009 yılında Satoshi Nakamoto tarafından yayınlanan PDF belgeleriyle başlayan Bitcoin macerası, aradan geçen 11 yılda dünyada birçok yatırımcının tercih ettiği bir emtia haline gelmiştir. Bitcoin ve diğer kripto paralar temelde ödeme aracı olarak ortaya çıkmıştır. Anonim olmaları, transfer maliyetlerinin düşük olması ve kurumlara bağlı olmaması sebebiyle birçok kişi tarafından bu varlıklar ödeme aracı olarak kullanılmıştır. Eylül 2020 tarihinde ise Bitcoin'in değer artışıyla birlikte Bitcoin 2021 yılının ikinci çeyreğinde 60 bin dolarlık seviyeyi geçmeyi başarmıştır. Bitcoin başta olmak üzere birçok altcoin de değer kazanınca yatırımcılar mevcut yatırımlarını arttırmaya devam etmiştir.

Kripto para sözlüğü olarak kripto para severlerin birbirleriyle interaktif olarak etkileşim halinde olduğu bir platform oluşturduk. Web sitemizde kripto para yatırımcıları yatırım yapmak istedikleri veya hali hazırda yatırım yaptıkları varlıklar hakkında bilgi paylaşımı yapmaktadır. Sizde kripto para yatırımcısı iseniz, web sitemizi ziyaret ederek kripto paralar hakkında daha iyi bilgi sahibi olabilirsiniz. Web sitemizde yer alan Coin etkinlikleri bölümünde ise güncel kripto para etkinlikleri listelenmektedir.


Anahtar Kelimeler

Kripto Para Sözlüğü, Kripto Para Sözlüğü indir, Kripto Para Sözlüğü Videosu, Kripto Para Sözlüğü online izle, Kripto Para Sözlüğü Bedava indir, Kripto Para Sözlüğü Yükle, Kripto Para Sözlüğü Hakkında, Kripto Para Sözlüğü nedir, Kripto Para Sözlüğü Free indir, Kripto Para Sözlüğü oyunu, Kripto Para Sözlüğü download


Hızlı Menü:

TÜM GENEL SORUNLAR İÇİN : genel@googlefanforum.com - BAN SORUNLARI İÇİN : ban@googlefanforum.com - REKLAM VERMEK İÇİN : reklam@googlefanforum.com