*  DirectoryS – (WordPress İlan Teması)
0
Yorum
27
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Kayıtlı Üye
*
Şuan Çevrimdışı
Geribildirim Puanı: (0)
202
(Mesajlar)
202
(Konular)
May 2020
(Kayıt Tarihi)
#1
05-11-2020, 04:29 PM
[Resim: directorys-wordpress-ilan-temasi.jpg]
DirectoryS – (WordPress İlan Teması)

Detaylı Incele Canlı Demo
En iyi WordPress ilan temaları listemde son olarak tanıtmak istediğim Directorys. Tema, şık tasarımı ve ince detaylarıyla öne çıkıyor.

Sürükle bırak teknolojisi ile sayfalarınızı kolay bir şekilde düzenleyebiliyorsunuz. Sunduğu sınırsız renk seçeneği, sınırsız bileşen alanları, retina ekranlar için özel simge ve ikonlar, sınırsız yazı tipi seçimi, hazır PSD dosyaları ve kullanışlı kısa kodları ile siteniz modern bir görünüm sunacak.

Harita işaretlemesinde de diğer temalardan daha çok ve kullanışlı özellikler sunan DirectoryS ile uğraşlarınızın karşılığını mutlaka alacaksınız.
Anahtar Kelimeler

DirectoryS – (WordPress İlan Teması), DirectoryS – (WordPress İlan Teması) indir, DirectoryS – (WordPress İlan Teması) Videosu, DirectoryS – (WordPress İlan Teması) online izle, DirectoryS – (WordPress İlan Teması) Bedava indir, DirectoryS – (WordPress İlan Teması) Yükle, DirectoryS – (WordPress İlan Teması) Hakkında, DirectoryS – (WordPress İlan Teması) nedir, DirectoryS – (WordPress İlan Teması) Free indir, DirectoryS – (WordPress İlan Teması) oyunu, DirectoryS – (WordPress İlan Teması) download


Hızlı Menü:

TÜM GENEL SORUNLAR İÇİN : genel@googlefanforum.com - BAN SORUNLARI İÇİN : ban@googlefanforum.com - REKLAM VERMEK İÇİN : reklam@googlefanforum.com