*  Siteme Tanıtım Yazısı Alacağım Ne Yapmalıyım?
0
Yorum
27
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Kayıtlı Üye
*
Şuan Çevrimdışı
Geribildirim Puanı: (0)
200
(Mesajlar)
199
(Konular)
May 2020
(Kayıt Tarihi)
05-11-2020, 12:06 PM
1- Size ait olan sitelerden farklı alan adlarına 3 farklı sayfada (URL Adresinde) tanıtım yazısı gönderir ve sayfaların içerikleri farklı anahtar kelimelerle yönlendirilirse sorun olmayacaktır. Eğer aynı içeriklere sahipse de yine 3 farklı yazı ve birbirine %30 dan fazla benzemeyen içeriklerle çok daha sağlıklı olacaktır.
2- Eğer 1 makale içerisinde 3 sitenize aynı anahtar kelimeden bağlantı gönderilir ve aynı IP adresine bu bağlantılar gönderilirse tanıtım yazısı aldığınız site kaynak yazı yada referans bağlantı durumundan çıkıp, aynı rekabette iş yapan bir site olarak görüp sitelerde reklam durumu algılayacaktır. Bu durum ise Google açısından hiç hoş bir durum değildir.
T

Anahtar Kelimeler

Siteme Tanıtım Yazısı Alacağım Ne Yapmalıyım?, Siteme Tanıtım Yazısı Alacağım Ne Yapmalıyım? indir, Siteme Tanıtım Yazısı Alacağım Ne Yapmalıyım? Videosu, Siteme Tanıtım Yazısı Alacağım Ne Yapmalıyım? online izle, Siteme Tanıtım Yazısı Alacağım Ne Yapmalıyım? Bedava indir, Siteme Tanıtım Yazısı Alacağım Ne Yapmalıyım? Yükle, Siteme Tanıtım Yazısı Alacağım Ne Yapmalıyım? Hakkında, Siteme Tanıtım Yazısı Alacağım Ne Yapmalıyım? nedir, Siteme Tanıtım Yazısı Alacağım Ne Yapmalıyım? Free indir, Siteme Tanıtım Yazısı Alacağım Ne Yapmalıyım? oyunu, Siteme Tanıtım Yazısı Alacağım Ne Yapmalıyım? download

Hızlı Menü:

TÜM GENEL SORUNLAR İÇİN : genel@googlefanforum.com - BAN SORUNLARI İÇİN : ban@googlefanforum.com - REKLAM VERMEK İÇİN : reklam@googlefanforum.com