*  Adobe Illustrator Nedir? Adobe Illustrator Programı ve Adobe Illustrator İndir
0
Yorum
578
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Kayıtlı Üye
*
Şuan Çevrimdışı
Geribildirim Puanı: (0)
200
(Mesajlar)
199
(Konular)
May 2020
(Kayıt Tarihi)
#1
05-11-2020, 08:48 AM
[Resim: adobe-illustrator.png]
Adobe Illustrator, vektörel çizimlerin yapılması için güçlü araçlarla donatılmış profesyonel ve endüstri standartlarında üretime olanak tanıyan bir grafik oluşturma aracıdır.

Adobe Illustrator Programı
Profesyonel kullanıcıların ve grafik dünyasının en ünlü isimlerinin kullandığı Adobe Illustrator yazılımı, kullanıcılara istedikleri vektörel çizimleri dijital ortamda oluşturmasına yardımcı olan en çok tercih edilen vektörel grafik yazılımlarından biridir. Adobe System'in bir ürünü olan ve en son olarak CS6 sürümüyle öne çıkmayı başaran yazılımla vektörel çizimler konusunda yapabileceklerinizin bir sınırı yok.
Adobe Illustrator'ı profesyoneller genellikle diğer projelerinde kullanacakları simgeler ve ikonları oluşturmak, çeşitli grafikleri sıfırdan tasarlamak ve profesyonel logolar yapmak için kullanıyor. Tüm bunların dışında da Adobe Illustrator'ı kullanarak çeşitli ürün tasarımları yapmak, afişler tasarlamak ve hatta haritalar çizebilmek mümkün.
Adobe Illustrator'de Adobe'un diğer ürünlerinde kullandığı koyu siyah tasarım yapısına sahip, özelleştirilebilen tasarımıyla öne çıkan yazılımda tüm işlevsel düğmeler kullanıcıların kolayca görebileceği ve ulaşabileceği bölmeler içerisinde yer alıyor.
Profesyonel grafik tasarımları için hazırlanan Adobe Illustrator yalnızca profesyoneller değil aynı zamanda giriş seviyesindeki kullanıcılar ve amatörlerin de kullanabileceği şekilde tasarlanmış. Birazcık hayal gücü ve biraz Adobe Illustrator'ü kullanmak için gerekli olan teknik bilgilere sahip olduktan sonra bu yazılımla istediğiniz tüm grafik çalışmalarını gerçeğe dönüştürebilmek mümkün.
Çoğunlukla web için grafik tasarlayan kullanıcılar tarafından tercih ediliyor olmasına karşın Adobe Illustrator basılı yayın kullanıcılarının da bir numaralı tercihlerinden biri. Tasarlamış olduğunuz grafikleri doğrudan Web'de kullanmak için istediğiniz şekilde boyutlandırarak çıkartabileceğiniz gibi çalışmanızı DVD'ye yazmak veya yazıcı aracılığıyla Print etmek gibi seçenekleri de kullanabiliyorsunuz.
Adobe Illustrator
Adobe Illustrator İndir
Söz konusu vektörel çizimler olduğunda şimdiye dek kullanıcılara en iyiyi sunmaktan geri kalmayan ve her seferinde ezberleri bozmaya başaran Adobe Illustrator ücretli olarak ve lisans karşılığında satılıyor. Yine de dilerseniz aşağıdaki link yardımıyla Adobe Illustrator'ün deneme sürümünü bilgisayarınıza indirerek grafiklerinizi tasarlamaya başlayabilirsiniz.


Anahtar Kelimeler

Adobe Illustrator Nedir? Adobe Illustrator Programı ve Adobe Illustrator İndir, Adobe Illustrator Nedir? Adobe Illustrator Programı ve Adobe Illustrator İndir indir, Adobe Illustrator Nedir? Adobe Illustrator Programı ve Adobe Illustrator İndir Videosu, Adobe Illustrator Nedir? Adobe Illustrator Programı ve Adobe Illustrator İndir online izle, Adobe Illustrator Nedir? Adobe Illustrator Programı ve Adobe Illustrator İndir Bedava indir, Adobe Illustrator Nedir? Adobe Illustrator Programı ve Adobe Illustrator İndir Yükle, Adobe Illustrator Nedir? Adobe Illustrator Programı ve Adobe Illustrator İndir Hakkında, Adobe Illustrator Nedir? Adobe Illustrator Programı ve Adobe Illustrator İndir nedir, Adobe Illustrator Nedir? Adobe Illustrator Programı ve Adobe Illustrator İndir Free indir, Adobe Illustrator Nedir? Adobe Illustrator Programı ve Adobe Illustrator İndir oyunu, Adobe Illustrator Nedir? Adobe Illustrator Programı ve Adobe Illustrator İndir download


Hızlı Menü:

TÜM GENEL SORUNLAR İÇİN : genel@googlefanforum.com - BAN SORUNLARI İÇİN : ban@googlefanforum.com - REKLAM VERMEK İÇİN : reklam@googlefanforum.com