*  Adobe Encore Nedir? Adobe Encore Programı ve Adobe Encore İndir
0
Yorum
618
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Kayıtlı Üye
*
Şuan Çevrimdışı
Geribildirim Puanı: (0)
200
(Mesajlar)
199
(Konular)
May 2020
(Kayıt Tarihi)
#1
05-11-2020, 08:43 AM
[Resim: adobe-encore.png]
Adobe Encore, (Adobe Encore DVD), Adobe System tarafından tasarlanmış, DVD üretmek isteyen profesyonel video üreticilerini hedefleyen gelişmiş bir DVD hazırlama yazılımıdır.  Adobe Encore'un son sürümü CS6 versiyonudur.

Adobe Encore
Adobe Encore Programı
Adobe Encore programı profesyonel olarak DVD ürünleri hazırlayan firmalar ve video üreticileri tarafından kullanılan gelişmiş bir DVD yaratma yazılımıdır. Uzun yıllar boyunca kullanıcılar tarafından birçok alanda tercih edilen DVD'lerin oluşturulmasında profesyoneller Adobe Encore programından yararlanmış ve kullanıcıların hem basit hem de interaktif olarak kullanabileceği DVD'lerin meydana getirilmesinde faydalanılmıştır.
Hem Windows hem de Mac OS işletim sistemlerinde kullanılabilen Adobe Encore ile DVD'lerinize geçişli menüler ekleyebilir ve her üreticinin sahip olmak istediği tarzda profesyonel eğitim ve interaktif DVD'leri tasarlayabilirsiniz. Uzun yıllar boyunca geliştirilmesi devam ettirilen Adobe Encore DVD'lerin popülaritesini kaybetmeye başlamasıyla birlikte son sürümü olacak olan CS6 ile çıkış yapmış ve rafa kaldırılmıştır.
Adobe Premiere Pro sürümüne Adobe Encore kullanıcıların yadımsamayacağı şekilde entegre edilmiş ve bu yazılım altında kullanıcıların istediği taktirde erişerek kullanabilmesi sağlanmıştır. Anlayacağınız CS6 sürümü sonrasında Adobe Encore'un gelişimi Adobe Premiere yazılımıyla birlikte devam edilmeye çalışılmıştır.
Adobe Encore İndir
Windows ve Mac OS işletim sistemlerinde çalışan, DVD üreticilerinin en gözde yazılımı olma unvanını hak eden Adobe Encore'un deneme sürümüne aşağıdaki link yardımıyla ulaşarak bilgisayarınıza kurabilirsiniz. CS6 sonrası sürümler içinse Adobe Premiere'i indirmeyi deneyebilirsiniz.
Adobe Encore'u İndirmek için Tıklayınız


Anahtar Kelimeler

Adobe Encore Nedir? Adobe Encore Programı ve Adobe Encore İndir, Adobe Encore Nedir? Adobe Encore Programı ve Adobe Encore İndir indir, Adobe Encore Nedir? Adobe Encore Programı ve Adobe Encore İndir Videosu, Adobe Encore Nedir? Adobe Encore Programı ve Adobe Encore İndir online izle, Adobe Encore Nedir? Adobe Encore Programı ve Adobe Encore İndir Bedava indir, Adobe Encore Nedir? Adobe Encore Programı ve Adobe Encore İndir Yükle, Adobe Encore Nedir? Adobe Encore Programı ve Adobe Encore İndir Hakkında, Adobe Encore Nedir? Adobe Encore Programı ve Adobe Encore İndir nedir, Adobe Encore Nedir? Adobe Encore Programı ve Adobe Encore İndir Free indir, Adobe Encore Nedir? Adobe Encore Programı ve Adobe Encore İndir oyunu, Adobe Encore Nedir? Adobe Encore Programı ve Adobe Encore İndir download


Hızlı Menü:

TÜM GENEL SORUNLAR İÇİN : genel@googlefanforum.com - BAN SORUNLARI İÇİN : ban@googlefanforum.com - REKLAM VERMEK İÇİN : reklam@googlefanforum.com