*  Bitcoin Yarılanmaya Saatler Kala Tekrar 9 Bin Dolar Seviyelerini Gördü!
0
Yorum
669
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Kayıtlı Üye
*
Şuan Çevrimdışı
Geribildirim Puanı: (0)
202
(Mesajlar)
202
(Konular)
May 2020
(Kayıt Tarihi)
#1
05-11-2020, 04:06 PM
Haberin yazımı sırasında Bitcoin 9,081 dolar seviyelerinde işlem görmektedir ve fiyat oldukça dalgalı bir seyir göstermektedir.
Bitcoin yarılanması, yeni Bitcoin arzının yarıya indirildiği bir olaydır.  Spekülatörler, bunun Bitcoin fiyatını artırabileceğini veya ağın daha pahalı ve kullanımının daha yavaş olacağı iddia edilmektedir. Onlara göre yarılanma sonrasında varlık, potansiyel olarak daha az kullanılabilir ve daha az değerli olacaktır. Yarılanma bugün 7:00 UTC’de (15:00 ET) gerçekleşecektir.
Çin bile yarılanmanın Bitcoin fiyatı üzerindeki etkisini tartışmaktadır. Çinli bir devlet kuruluşu, Pazar günü Bitcoin’in yaklaşmakta olan yarıya indirilmesi hakkında bir makale yayınladı. Makalede yarılanmadan önce “Bitcoin’in uçuşa geçmesinden” bahsedildi ve efsanevi hedge fon yöneticisi Paul Tudor Jones’un yatırımcılarına kripto para biriminin faydalarını duyurduğu belirtildi.

8 hours left until #BitcoinHalving
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░ 99%
— Bitcoin Halving Countdown (@Bitcoin_Halving) May 11, 2020

Bitcoin’in işlem hacmi son 24 saatte oldukça yüksek. Varlık dün 63 milyar dolarlık bir yüksek seviyeyi gördü.
Bitcoin’in bugünkü büyümesine rağmen, diğer kripto para birimlerinin çoğu küçük kayıplar veriyor. Tezos %6 oranında ve Bitcoin SV de %3.5 düştü. İlk onun dışında Digibyte %6, Hyperion ise %16.3 oranında düştü.
Ancak yarılanmadan sonra hemen her şey olabilir. Geleceğin ne getireceği merak konusu, herkes gibi sabırsızlıkla bekliyoruz.


Anahtar Kelimeler

Bitcoin Yarılanmaya Saatler Kala Tekrar 9 Bin Dolar Seviyelerini Gördü!, Bitcoin Yarılanmaya Saatler Kala Tekrar 9 Bin Dolar Seviyelerini Gördü! indir, Bitcoin Yarılanmaya Saatler Kala Tekrar 9 Bin Dolar Seviyelerini Gördü! Videosu, Bitcoin Yarılanmaya Saatler Kala Tekrar 9 Bin Dolar Seviyelerini Gördü! online izle, Bitcoin Yarılanmaya Saatler Kala Tekrar 9 Bin Dolar Seviyelerini Gördü! Bedava indir, Bitcoin Yarılanmaya Saatler Kala Tekrar 9 Bin Dolar Seviyelerini Gördü! Yükle, Bitcoin Yarılanmaya Saatler Kala Tekrar 9 Bin Dolar Seviyelerini Gördü! Hakkında, Bitcoin Yarılanmaya Saatler Kala Tekrar 9 Bin Dolar Seviyelerini Gördü! nedir, Bitcoin Yarılanmaya Saatler Kala Tekrar 9 Bin Dolar Seviyelerini Gördü! Free indir, Bitcoin Yarılanmaya Saatler Kala Tekrar 9 Bin Dolar Seviyelerini Gördü! oyunu, Bitcoin Yarılanmaya Saatler Kala Tekrar 9 Bin Dolar Seviyelerini Gördü! download


Bu Konudaki Yorumlar
Bitcoin Yarılanmaya Saatler Kala Tekrar 9 Bin Dolar Seviyelerini Gördü! - Yazar: spesifik - 05-11-2020, 04:06 PM

Hızlı Menü:

TÜM GENEL SORUNLAR İÇİN : genel@googlefanforum.com - BAN SORUNLARI İÇİN : ban@googlefanforum.com - REKLAM VERMEK İÇİN : reklam@googlefanforum.com