*  Adobe Extension Manager Nedir? Adobe Extension Manager İndir
0
Yorum
562
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Kayıtlı Üye
*
Şuan Çevrimdışı
Geribildirim Puanı: (0)
200
(Mesajlar)
199
(Konular)
May 2020
(Kayıt Tarihi)
#1
05-11-2020, 08:47 AM
[Resim: adobe-extension-manager.png]
Adobe Extension Manager, bilgisayarınıza yeni uzantıları kolayca yüklemenize ve bilgisayarınızda yüklü olan uzantıları kolayca yönetmenize yardımcı olan Adobe ürünüdür. Adobe Extension Manager ile yeni Adobe ürünlerini kolayca kurabilir, kontrol edebilir ve dilerseniz kaldırabilirsiniz.

Adobe Extension Manager Programı
Adobe Extension Manager, son olarak CS6 sürümüyle çıkış yapan ve Bridge CS5, Contribute CS5, Dreamweaver CS5, Fireworks CS5, Flash CS5, Illustrator CS5, InCopy CS5, InDesign CS5, Photoshop CS5, ve Premiere Pro CS5 dağıtımlarında etkili olarak kullanılan bir uzantı yönetim yazılımıdır.
Adobe Extension Manager’ın kullanımı Adobe ürünlerinin Creative Clouds’a geçiş yapmasıyla birlikte son bulmuştur ancak yine de Extension Manager ile 2013 ve 2014 yılı içerisinde yayınlanan birçok ürünü kullanabilirsiniz. Bu tarihten sonraki daha güncel uzantıların kontrolü içinse artık Adobe Extension Manager yerine  Adds-on adı verilen diğer bileşeni kullanmanız gerekiyor.
Adobe Extension Manager
Adobe Extension Manager İndir
Adobe Extension Manager sayesinde tüm Adobe uzantılarınızı çok daha kolay bir şekilde kontrol etmeye hemen başlayabilirsiniz. Adobe Extention Manager’ı indirmek içinse aşağıda yer alan indirme linki kullanabilirsiniz.


Anahtar Kelimeler

Adobe Extension Manager Nedir? Adobe Extension Manager İndir, Adobe Extension Manager Nedir? Adobe Extension Manager İndir indir, Adobe Extension Manager Nedir? Adobe Extension Manager İndir Videosu, Adobe Extension Manager Nedir? Adobe Extension Manager İndir online izle, Adobe Extension Manager Nedir? Adobe Extension Manager İndir Bedava indir, Adobe Extension Manager Nedir? Adobe Extension Manager İndir Yükle, Adobe Extension Manager Nedir? Adobe Extension Manager İndir Hakkında, Adobe Extension Manager Nedir? Adobe Extension Manager İndir nedir, Adobe Extension Manager Nedir? Adobe Extension Manager İndir Free indir, Adobe Extension Manager Nedir? Adobe Extension Manager İndir oyunu, Adobe Extension Manager Nedir? Adobe Extension Manager İndir download


Bu Konudaki Yorumlar
Adobe Extension Manager Nedir? Adobe Extension Manager İndir - Yazar: tolga199 - 05-11-2020, 08:47 AM

Hızlı Menü:

TÜM GENEL SORUNLAR İÇİN : genel@googlefanforum.com - BAN SORUNLARI İÇİN : ban@googlefanforum.com - REKLAM VERMEK İÇİN : reklam@googlefanforum.com