*  Adobe InDesign Nedir? Adobe InDesign Programı ve Adobe InDesign İndir
0
Yorum
617
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Kayıtlı Üye
*
Şuan Çevrimdışı
Geribildirim Puanı: (0)
200
(Mesajlar)
199
(Konular)
May 2020
(Kayıt Tarihi)
#1
05-11-2020, 08:41 AM
[Resim: adobe-indesign.png]
Adobe InDesign, Adobe System tarafından üretilen ve masaüstü yayıncılığı alanında kullanılan en popüler, gelişmiş yazılımlardan biridir.

Adobe InDesign
Adobe InDesign Programı
Adobe System'in imzasını üzerinde taşıyan Adobe InDesign, günümüzde masaüstü yayıncılığı denildiğinde akla ilk gelen yazılımlardan biri oluyor. Dijital yayıncılık ve fiziksel yayıncılıkta birçok aşamada kullanılan InDesign ile genellikle;
Broşür
Poster
Afiş
Dergi
Kapak
CD Cover
Gazete
Satış Kartları
Kartvizit
Takvim
Ajanda
Kitap
gibi daha birçok ürün tasarlanmakta, tasarlanan ürünler  tabletlere uygun olarak Adobe Suite sayesinde kolayca yayınlanmaktadır. Dijital tasarımcılar ve grafikerlerin günlük yaşantılarında sıklıkla faydalandığı yazılımlardan biri olan Adobe InDesign ayrıca gelişmiş dışarı aktarma özelliklerine de sahip.
Birçok uzantıda dışarıya dosya çıkartabilen yazılım, en sık tercih edilen e-kitap uzantısı olan EPUB olarak veya Flash dosya uzantısı olan SWF formatlarında da çalışmaları dışarı çıkartabiliyor. Dilerseniz detaylı ve kolonlu çıkışlar almak için XML olarak da tasarımını dışarıya alabiliyorsunuz.
Adobe InDesign, örnek olması amacıyla kullanıcıların faydalanabileceği hem birçok örnek çalışmayı hem de font arşivini içerisinde barındırıyor. Dilerseniz sıfırdan çizim olarak size ait çalışmalar meydana getirebileceğiniz gibi ayrıca kendi bilgisayarınız içerindeki sistem üzerine tanımlı fontları da kullanabiliyorsunuz.
Adobe yazılımlarının hepsinde olduğu gibi Adobe InDesign'ı da diğer birçok tasarım yazılımıyla senkronize olarak kullanabiliyor ve tasarım işlerinizi en kolay şekilde en profesyonel açıyla noktalayabiliyorsunuz.
Ölçüler konusunda kullanıcılara sunduğu duyarlılık ve bunun yanı sıra her kullanıcısının kısa sürede alışacağı koyu renkli dizayn tasarımıyla Adobe InDesign tüm çıktısı alınacak işler için biçilmiş kaftan. Üstelik kullanması en azından Microsoft World kadar kolay ve profesyonel.
Adobe InDesign İndir
Tasarım dünyasının ve tasarımcıların her birinin eli kolu haline gelen Adobe InDesign, Adobe'un ücretli yazılımlarından biri olarak lisans karşılığında satılmaktadır. Yine de hemen altta vereceğimiz linkle birlikte Adobe'un deneme lisansından faydalanarak InDesign'ı deneyimleyebilir ve ne kadar işinize yarayabileceğini anlayabilirsiniz;


Anahtar Kelimeler

Adobe InDesign Nedir? Adobe InDesign Programı ve Adobe InDesign İndir, Adobe InDesign Nedir? Adobe InDesign Programı ve Adobe InDesign İndir indir, Adobe InDesign Nedir? Adobe InDesign Programı ve Adobe InDesign İndir Videosu, Adobe InDesign Nedir? Adobe InDesign Programı ve Adobe InDesign İndir online izle, Adobe InDesign Nedir? Adobe InDesign Programı ve Adobe InDesign İndir Bedava indir, Adobe InDesign Nedir? Adobe InDesign Programı ve Adobe InDesign İndir Yükle, Adobe InDesign Nedir? Adobe InDesign Programı ve Adobe InDesign İndir Hakkında, Adobe InDesign Nedir? Adobe InDesign Programı ve Adobe InDesign İndir nedir, Adobe InDesign Nedir? Adobe InDesign Programı ve Adobe InDesign İndir Free indir, Adobe InDesign Nedir? Adobe InDesign Programı ve Adobe InDesign İndir oyunu, Adobe InDesign Nedir? Adobe InDesign Programı ve Adobe InDesign İndir download


Bu Konudaki Yorumlar
Adobe InDesign Nedir? Adobe InDesign Programı ve Adobe InDesign İndir - Yazar: tolga199 - 05-11-2020, 08:41 AM

Hızlı Menü:

TÜM GENEL SORUNLAR İÇİN : genel@googlefanforum.com - BAN SORUNLARI İÇİN : ban@googlefanforum.com - REKLAM VERMEK İÇİN : reklam@googlefanforum.com