GoogleFanForum - Webmaster Forumu

Tam Versiyon: Kiralık Forklift
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Site Adı: Forklift Kiralama Fiyatları Elektrikli İkinci El
Site Konusu: Uzman forklift kiralama fiyatları ile kiralık satılık ikinci 2 el elektrikli akülü TCM forklift satış, servis, yedek parça hizmeti verir.

Siteniz Hakkında Açıklama: Uzman Forklift şirketimiz firmalarınızın ihtiyacı doğrultusunda Kiralık Forklift hizmetinin yanı sıra ikinci el forklift hizmeti de vermektedir. TCM marka forkliftlerin yetkili bayisi olan şirketimiz bu markaya sahip ürünlerin yedek parça satışını ve tamirini de gerçekleştirmektedir. Forklift kiralama hizmetimiz sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda günlük, haftalık, aylık ve uzun süreli olmak üzere farklı paketler halinde satılmaktadır.

Şirketiniz nadir bir forklift kiralama ihtiyacı bulunuyorsa günlük forklift kiralayabilirsiniz. Tonajlı makine, teçhizat ve yük boşaltma gibi ihtiyaçlarınızı günlük kiralama hizmetimizle gerçekleştirebilirsiniz. Eğer şirketinizde forklift operatörünüz varsa sadece ürünü size teslim etmekteyiz, şirketinizin operatörü yoksa şirketimizin bünyesinde çalışan operatörlerimiz de sizlere yardımcı olmaktadır.

 Bir diğer hizmetimiz olan haftalık forklift kiralama hizmetimiz, şirketler tarafından en çok tercih edilen yöntemlerin başında gelmektedir. Ayın belirli günlerinde forklift ihtiyacınız bulunuyorsa forklift satın almaktansa haftalık olarak kiralama yapabilirsiniz. Akülü, dizel ve LPG’li olmak üzere farklı yakıt türlerine sahip ürünlerimiz sizlerin hizmetindedir.

Aylık forklift kiralama hizmetimizde birçok firma tarafından tercih edilen bir kiralama türüdür. En ekonomik seçeneklerden olan aylık hizmetimizden faydalandığınızda farklı yakıt türlerine sahip forkliftlerimizi bir aylığına kiralayabilirsiniz. Ürününüzün arızalanması durumunda şirketimiz ürünü anında onarmakta veya skalada yer alan muadil bir ürünü size sunmaktadır.
 
Sosyal Medya Hesaplarımız
https://tr.pinterest.com/uzmanforklift/
https://twitter.com/UzmanForklift
https://www.instagram.com/uzmanforklift
https://www.facebook.com/uzmanforkliftci/