*  Whmcs Nasıl Satın Alınır ?
0
Yorum
80
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Kayıtlı Üye
*
Şuan Çevrimdışı
Geribildirim Puanı: (0)
212
(Mesajlar)
212
(Konular)
May 2020
(Kayıt Tarihi)
#1
05-09-2020, 11:44 AM
[Resim: whmcs.jpg] [Resim: whmcs.jpg]
WHMCS Nedir?
WHMCS‘nin açılımı (“Web Hosting Manager Complete Solution“) şeklindedir.WHMCS hosting firmaları için geliştirilmiş olup büyük-küçük yerli-yabancı bir çok hosting firması tarafından tercih edilmektedir.Hosting şirketleri için otomasyon ayarlarını sağlayan bir yazılımda diyebiliriz.PHP tabanlı olması kullanıcıları WHMCS kullanmakta büyük bir önem kazandırmaktadır.
[Resim: cizgi.jpg]
Neden WHMCS?
Satış fiyatlarının uygun olması WHMCS kullımını bir hayli arttırmaktadır ayrıca Hosting firmasının sunucusu ile bağlantılı çalışan bu scriptte her kullanım otomatik şekilde gerçekleşebiliyor: hesap oluşturma, kapatma, hosting alma, ödeme yapma ve destek talebi sistemi gibi sistemler WHMCS kullanımında kullanıcıları kendine çekiyor.WHMCS yazılımı aynı zamanda müşterilerine ve yöneticilere çok kolay kullanımı olduğu içinde tercih edilmektedir.Türkçe dil desteğinin de bulunması WHMCS kullanımında önemli bir yer sağlamaktadır.WHMCS  yazılımı ile ister kendi temasını istersenizde farklı bir tema yaptırıp kullanabilirsiniz.WHMCS sistemi firmaları yazılım masrafından kurtardığı içinde büyük oranda talep görmektedir.Hal böyle olunca WHMCS ufak firmalar için çok iyi bir kaynak oluyor.
[Resim: cizgi.jpg]
WHMCS Lisansları Nereden Sorgulanır ?
Satın aldığınız WHMCS Lisansınızı doğrulayabilirsiniz.Lisansız kullanımı ihbar ederek telif hakkını korumaya yönelik çalışmalara katkıda bulunabilirsiniz.
Eğer aldığınız lisans doğrulanmıyorsa bunu durumu acilen lisans sağlayıcınıza bildirmeyi ihmal etmeyin
Sorgulama Ekranı : http://www.whmcs.com/members/verifydomain.php
Bu da çok önemli sorulardan birisi. Örneğin bir hosting sitesini devralacaksınız veya en basit şekilde “WHMCS kullanan” bir hosting firmasından host alacaksınız. Bunun için kullandıkları WHMCS yazılımının lisanslı olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Siteni lisansının olup olmadığını kontrol edebilmek için öncelikle şu linke giriyoruz: www.whmcs.com/members/verifydomain.php . Daha sonra “Domain Name:” yazan yere sitenin domainini yazıp doğrulama kodunu girdikten sonra Submit butonuna basıyoruz. Eğer yeşil renkte yazan “This domain is authorized to be using WHMCS.” yazısı ile karşılaşırsanız bu domaine ait lisans bulunmakta demektir. Fakat kırmızı renkte yazan “This domain is not authorized to be using WHMCS. Please report the url to the installation to us here” yazısı çıkarsa da bu, domainin lisansı bulunmadığını gösteriyor. Eğer sitenin WHMCS kullandığına eminseniz ve lisansının olmadığını görürseniz eğer orada sondaki “here” kelimesine verilen linki kullanarak o siteyi şikayet edebilirsiniz.
[Resim: cizgi.jpg]
WHMCS LİSANSI SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN
[Resim: whmcs-300x250.gif]
 
[Resim: cizgi.jpg]


Anahtar Kelimeler

Whmcs Nasıl Satın Alınır ?, Whmcs Nasıl Satın Alınır ? indir, Whmcs Nasıl Satın Alınır ? Videosu, Whmcs Nasıl Satın Alınır ? online izle, Whmcs Nasıl Satın Alınır ? Bedava indir, Whmcs Nasıl Satın Alınır ? Yükle, Whmcs Nasıl Satın Alınır ? Hakkında, Whmcs Nasıl Satın Alınır ? nedir, Whmcs Nasıl Satın Alınır ? Free indir, Whmcs Nasıl Satın Alınır ? oyunu, Whmcs Nasıl Satın Alınır ? download


Hızlı Menü:

TÜM GENEL SORUNLAR İÇİN : genel@googlefanforum.com - BAN SORUNLARI İÇİN : ban@googlefanforum.com - REKLAM VERMEK İÇİN : reklam@googlefanforum.com