*  [PHP Sınıf] Langy - Basit ama güçlü bir PHP dil yönetim sınıfı
0
Yorum
198
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Kayıtlı Üye
*
Şuan Çevrimdışı
Geribildirim Puanı: (0)
1
(Mesajlar)
1
(Konular)
Dec 2020
(Kayıt Tarihi)
  12-14-2020, 02:26 AM (Son Düzenleme: 12-14-2020, 02:27 AM, Düzenleyen: TimberLock.)
Merhabalar,

Kendi ihtiyacım için geliştirdiğim PHP dil yönetim sınıfım Langy artık GitHub üzerinden yayında.

Bu sınıf ile yazılımlarınıza çoklu dil desteği kazandırabileceksiniz.

Langyhttps://github.com/BenEgeDeniz/Langy
OlcayARSLAN Beğeniler Bu Mesaj

Anahtar Kelimeler

[PHP Sınıf] Langy - Basit ama güçlü bir PHP dil yönetim sınıfı, [PHP Sınıf] Langy - Basit ama güçlü bir PHP dil yönetim sınıfı indir, [PHP Sınıf] Langy - Basit ama güçlü bir PHP dil yönetim sınıfı Videosu, [PHP Sınıf] Langy - Basit ama güçlü bir PHP dil yönetim sınıfı online izle, [PHP Sınıf] Langy - Basit ama güçlü bir PHP dil yönetim sınıfı Bedava indir, [PHP Sınıf] Langy - Basit ama güçlü bir PHP dil yönetim sınıfı Yükle, [PHP Sınıf] Langy - Basit ama güçlü bir PHP dil yönetim sınıfı Hakkında, [PHP Sınıf] Langy - Basit ama güçlü bir PHP dil yönetim sınıfı nedir, [PHP Sınıf] Langy - Basit ama güçlü bir PHP dil yönetim sınıfı Free indir, [PHP Sınıf] Langy - Basit ama güçlü bir PHP dil yönetim sınıfı oyunu, [PHP Sınıf] Langy - Basit ama güçlü bir PHP dil yönetim sınıfı download

Hızlı Menü:

TÜM GENEL SORUNLAR İÇİN : genel@googlefanforum.com - BAN SORUNLARI İÇİN : ban@googlefanforum.com - REKLAM VERMEK İÇİN : reklam@googlefanforum.com